סיורים תיאטרליים והצגות מסיירות בירושלים

שעתיים של קסם בין הסמטאות הירושלמיות. במהלכן מפגשים משעשעים ומרתקים עם שלל דמויות – מדוד המלך ועד אחרון הקבצנים הירושלמים! במגוון מסלולים:

  • משכנות שאננים ימין משה (מומלץ כל השנה!)
  • הנחלאות ושוק מחנה יהודה
  • העיר העתיקה
  • המושבה הגרמנית
  • עין כרם
  • "הכרטיסן" – סיור תיאטרלי היוצא ממתחם התחנה הראשונה

"הכרטיסן" – סיור תיאטרלי היוצא ממתחם התחנה הראשונה

"להדק חגורות בטיחות! יוצאים לדרך!" לא תאמינו אילו טיפוסים עולים בתחנה הזו… והרכבת המיוחדת הזו יורדת מהפסים ונכנסת עמוק למנהרת הזמן…

"אין זו אגדה"הצגה ציונית מרתקת בהר הרצל בעקבות גדולי האומה  (*בשיתוף מוזיאון הרצל וההסתדרות הציונית)

מה הקשר בין המשלחת האולימפית לציונות?  זה בדיוק מה שהולכת לבדוק רותי- נציגת ישראל ובדרך היא פוגשת את הסיפור הציוני וגם את גולדה מאיר, דוד וולפסון, ז'בוטינסקי, הרצוג  -ועוד…

"שדים ורוחות בירושלים" – סיור לילי לאור עששיות

"ירושלים. העיר היחידה בעולם שבה ניתנה זכות בחירה גם למתים.." (יהודה עמיחי)

כשהחשיכה יורדת על העיר – עולים מבין הסמטאות ומרצפות האבן, הסודות העתיקים של העיר, ואנשי "ירושלים של מטה" – המלכים, הלוחמים, הנביאים ועולי הרגל –  כולם יוצאים בלילה "לחפש את ירושלים בנרות"

(*אפשרי לסיים עם קפה ועוגה/ ארוחה במסעדת "תמול שלשום" – בתיאום מראש)

"הרצל אמר"סיור תיאטרלי בעקבות פועלו של תיאודור הרצל  (*בשיתוף מוזיאון הרצל והמועצה להנגשה פדגוגית)

איך יכול להיות שאיש אחד קטן עם צילינדר וזקן, השפיע כל כך הרבה על הסיפור הציוני? תיאודור הרצל מזמין אתכם לשמוע את הסיפור המלא ממקור ראשון (וגם לשתות עימו קפה טורקי בחברת הסולטאן…)

*הסיור "מונגש" ומומלץ ע"י המועצה להנגשה פדגוגית

"נשים פורצות דרך"העצמה נשית ישראלית! הצגה מסיירת בעקבות נשים שהיוו השראה בהיסטוריה הישראלית (*מתאים מאוד לבת מצווה)

רבקה אימנו, דבורה הנביאה, שרה אהרונסון, חנה סנש, זהרה לביטוב ועוד – בניגוד למה שחושבים, ההיסטוריה הישראלית משופעת בגבורה נשית!  בואו לפגוש אותן פנים אל פנים!  סיור על נשים ו- לא לנשים בלבד!

סיורי סליחות

"בן אדם, מה לך נרדם, קום קרא בתחנונים…" (מתוך פיוטי הסליחות)

"הולך וקרב יום הדין, השופט כל הארץ יעשה משפט וצרכי עם ישראל מרובין.."(י.ל פרץ)

נצעד  עם רבבות העולים לרגל אל עבר העיר העתיקה, בדרך נשמע, פיוטים, מזמורים וכמובן סיפורים על ירושלים והקהילות השונות בימי הסליחות.  נסיים כמובן כל אחד עם הסליחה הפרטית שלו – בכותל המערבי.

סיורי בר/בת מצווה

הוסיפו סיור תיאטרלי כדי להפוך אץ היום המיוחד הזה למושלם.  אנחנו נדאג למצב רוח, וגם נוסיף סיפורים וקטעי משחק על נער/ת הבר/בת מצווה !   (*וגם נשתף אותם בסיור עצמו)

"בת המצווה של אביגיל הפכה לחגיגה אמיתי כשהשחקנית בדמות המלכה, הופיעה לפתע עם ברכה מיוחדת לכלת האירוע!"      (יעל. רמת גן)

"הסיור שלי"

תאטרון על הדרך יוצר עבורך סיור תאטרלי מקורי תפור ומותאם לדרישותיך! יצירת סיורים מקוריים לכל אירוע וכל מטרה   אצלינו לא תשמע את המשפט  "..אבל בבר מצווה של כהן היה אותו הדבר…"  כל סיור – שונה!